Monitorowanie pojazdów

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania odnośnie naszych usług gwarantujących monitorowanie pojazdów. System  GPS Trace pozwala na czerpanie wielu korzyści zarówno przez osoby prywatne, jak i również firmy, a nawet spółdzielnie rolnicze. Zobacz, w jaki sposób, a także w jakich okolicznościach możesz wykorzystać nadajnik gps w swojej pracy lub życiu prywatnym. Jeżeli jednak nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, to zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Na pewno rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

GPS (ang. Global Positioning System) jest systemem nawigacji satelitarnej, dzięki czemu umożliwia on użytkownikowi dokładnie określić położenie nadajnika. Urządzenia GPS pomagają w lokalizacji konkretnych obiektów, pojazdów, a nawet osób lub zwierząt.

System GPS Trace opiera się na skonfigurowaniu go z konkretnymi nadajnikami. Po umieszczeniu ich w pojazdach, maszynach rolniczych lub budowlanych, możliwe jest ich śledzenie w czasie rzeczywistym. Monitoring pojazdów umożliwia również analizowanie wcześniej przebytych tras, a także weryfikowanie ich pod względem konkretnych parametrów. Możliwe jest określenie lokalizacji nieskończonej ilości dodanych pojazdów do panelu użytkownika.

System automatycznie jest skonfigurowany z takimi nadajnikami jak: TL 106, TK106, a także TK103B.

Tak. Do jednego użytkownika można dodać nieskończoną liczbę pojazdów. Dzięki temu monitoring floty nawet bardzo dużych firm transportowych, jest jak najbardziej możliwy.

Tak. Lokalizator GPS jest dostosowany do każdego typu pojazdu. Warunkiem jest jedynie umieszczenie w nim nadajnika GPS.

Tak. W obecnych czasach nadajnik GPS może być naprawdę małych rozmiarów, dzięki czemu można śledzić również osoby. Takie urządzenie zmieści się nawet w telefonie komórkowym. Lokalizator GPS sprawdzi się szczególnie w przypadku dzieci, osób starszych oraz chorych.

Tak. Nadajnik GPS dla psa z powodzeniem można przypiąć do obroży, dzięki czemu pupil go nie zgubi. Istnieje możliwość skorzystania z funkcji wirtualnego ogrodzenia. Dzięki czemu zostaniemy natychmiast powiadomieni alarmem, kiedy pies opuści wyznaczony przez nas teren.

Tak. Zważając na to, że koty zaliczają się do zwierząt, które chodzą własnymi ścieżkami i często przepadają, lokalizator GPS dla kota jest świetnym pomysłem. Tak jak w przypadku psów, można zastosować wirtualne ogrodzenie. Zostaniemy powiadomieni alarmem, kiedy nasz pupil opuści wyznaczony teren.

Tak. Jeżeli chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego roweru, to GPS do roweru okaże się doskonałym sposobem na szybką lokalizację, na wypadek jego kradzieży.  Tego typu lokalizacja GPS sprawdzi się również w przypadku firm kurierskich oraz dostarczających jedzenie, a także wypożyczających rowery.

Tak. Rzeczywista lokalizacja autobusu jest nie tylko możliwa, ale również niezwykle przydatna. System GPS pozwala na monitorowanie pojazdów poruszających się zarówno na terenie kraju, jak i również za granicą.

Strona gps-hunter.com pozwala na zarabianie każdemu użytkownikowi, z polecenia którego będą zasilać konta inni Klienci. Za każde doładowanie abonamentu, możesz otrzymać 10% wartości całej transakcji. O możliwościach zarabiania dzięki serwisowi, znajdziesz więcej informacji w zakładce Współpraca.