GPS dla psa

GPS osobiste i dla zwierząt

Lokalizatory osobiste, GPS dla roweru

W naszej ofercie znajdują się również lokalizatory osobiste. Dzięki nim możesz śledzić bliską Ci osobę. Jest to bardzo przydatne szczególnie jeżeli:

  • masz do czynienia z osobami chorymi
  • masz do czynienia z osobami starszymi, wykazującymi się demencją lub chorującymi na Alzheimera
  • prowadzisz firmę kurierską obsługiwaną przez rowerzystów
  • zależy Ci na stałej kontroli nad swoim rowerem

Lokalizator GPS okazuje się być pomocnym narzędziem jeszcze w wielu innych sytuacjach. Pozwoli Ci sprawować jeszcze lepszą kontrolę, a także dbać o większe bezpieczeństwo swoich bliskich. Nasz system jest dostosowany do działających mini nadajników, dzięki czemu nie musisz poszukiwać osobnego oprogramowania, jeżeli już korzystasz z GPS Trace, aby zlokalizować swoje auto.

GPS dla psa i kota

Twój pupil często chodzi własnymi ścieżkami? Martwisz się, że któregoś dnia zginie bez śladu lub zostanie przygarnięty przez niepowołanego właściciela? Wystarczy, że zaopatrzysz swojego psa lub kota w specjalny nadajnik, który będzie śledził każdy jego ruch. GPS dla kota i GPS dla psa to najskuteczniejsze rozwiązanie chroniące czworonogi przed różnymi niebezpieczeństwami. Wystarczy, że przypniesz nadajnik do obroży zwierzęcia, a w chwili gdy się on oddali, lokalizator GPS pozwoli Ci błyskawicznie namierzyć jego miejsce przebywania.