Lokalizator GPS

Kontrola paliw

Zarządzasz pokaźną flotą pojazdów i martwisz się, czy na pewno wszyscy kierowcy są wobec uczciwi? Niestety to nie jest zbyt rzadki problem, kiedy pracownicy próbują na własną rękę zyskać dodatkowe profity, które tak naprawdę później obciążają budżet firmy. Jeżeli chcesz być spokojny, że zatrudnieni kierowcy w Twojej firmie na pewno uczciwie wykorzystują powierzone im pojazdy, a także zatankowane paliwo, warto to zweryfikować.

Korzyści wynikające z kontroli paliw:

Łatwiejsze przygotowanie precyzyjnej ofertynadajnik gps, który jednocześnie pozwala na kontrolowanie zużycia paliwa, pozwala na precyzyjne oszacowanie, jakie koszty ponosimy z tego tytułu. Ponadto możesz wyliczyć średnie zużycie paliwa, które może doprowadzić do jeszcze bardziej ekonomicznej jazdy.

Dobranie najkorzystniejszego dostawcy paliw – stacje paliw proponują paliwa nie tylko w różnych cenach, ale również różnej jakości. Możemy zatem porównać najtańsze paliwa, czy ich zużycie zostaje tak samo na niskim poziomie, jak te droższe. Czasami nie jest to takie oczywiste. Szczegółowe dane zebrane przez system monitorowania pojazdów, pozwoli na wyciągnięcie korzystnych wniosków.

Weryfikowanie uczciwości pracowników – zdarzają się sporadyczne przypadki, kiedy niestety nieuczciwi pracownicy wpadają na różne pomysły, mające na celu pozbawić firmę środków finansowych. Czasami zatem zdarzają się próby wyłudzenia lub nawet kradzieże paliwa. System GPS Trace pozwoli Ci na natychmiastowe wychwycenie wszelkich nieprawidłowości oraz ich wyeliminowanie.

Monitoring floty

Najlepszym sposobem na sprawdzenie, czy na pewno całe paliwo zużywane jest wyłącznie na trasy służbowe, będzie lokalizator GPS. Decydując się na GPS do samochodu, możesz szybko zweryfikować autentyczną trasę pokonywaną przez Twoich kierowców. Dzięki temu dowiesz się, czy na pewno nie wykorzystują samochodów do celów prywatnych, jednocześnie korzystając z firmowego paliwa. Wszystkie próby nieuczciwego zachowania możesz zauważyć zdecydowanie wcześniej, zanim zorientujesz się po zbyt wysokich fakturach za paliwo.