Lokalizacja autobusu

Lokalizatory do autobusów

Nasza oferta kierowana jest również dla firm oferujących przewozy autobusowe. Jeżeli chcesz mieć całkowitą kontrolę nad swoimi pojazdami, a także nad kierowcami, to proponujemy nasz profesjonalny system GPS Trace. Dzięki niemu możesz monitorować dowolną ilość autobusów oraz autokarów. Oprócz tego możesz weryfikować wszystkie możliwe przekroczenia prędkości, a także na jakim dokładnie odcinku one miały miejsce.

Zalety lokalizatorów GPS w autobusach:

Śledzenie pracy kierowcówGPS lokalizacja jest narzędziem, które pozwala na śledzenie nie tylko całej trasy pokonanej przez autobus, ale również w jaki sposób została ona pokonana. Jeżeli dbasz o to, by Twoje autobusy przyjeżdżały na czas, a postoje na poszczególnych przystankach trwały, tyle ile powinny, to na pewno monitoring pojazdów okaże się niezwykle przydatnym narzędziem.

Lepsze ofertowanie dla nowych kontrahentów – wracając do historycznych danych, które podpowiada nam system gps, będzie Ci łatwiej przeanalizować czas potrzebny na pokonanie konkretnej trasy, a także koszty z nią związane. W ten sposób możesz przygotować wyjątkowo precyzyjną ofertę, która będzie naprawdę konkurencyjna na tle pozostałych ofert.

Dbanie o komfort przewożonych pasażerówlokalizacja pojazdów pozwala przede wszystkim na śledzenie pracy kierowców, a także aktualnego pobytu autobusu. Jednak to bardzo mocno przekłada się na komfort pasażerów, którzy nie muszą czekać na opóźniony autobus, lub wiedzą że zawsze pojazd odjedzie o czasie – nigdy kilka minut przed czasem, co mogłoby skutkować nie zdążeniem na swój transport.

Czuwanie nad swoją flotą – każdy przedsiębiorca powinien dbać o swój kapitał. Dlatego też decydując się na monitoring floty zyskujesz większą kontrolę nad swoimi pojazdami. Jeżeli zdarzy się jakaś awaria lub inne niespodziewane przypadki, to na pewno możesz reagować z odpowiednim wyprzedzeniem. Pamiętaj, że czas to pieniądz – każde opóźnienie w Twojej reakcji, może generować niepotrzebne koszty dla firmy.

Lokalizacja autobusu na całym świecie

System nasz dedykowany jest zarówno do przewoźników krajowych, jak i również międzynarodowych. Lokalizacja autobusu możliwa jest na całym świecie. W ten sposób zyskujesz gwarancję, iż Twoja flota na pewno jest bezpieczna. A jeżeli miałoby dojść do jakiegoś zdarzenia, to jesteś w stanie bardzo szybko zareagować, widząc gdzie znajduje się autobus, który wymaga naprawy lub innego wsparcia. Jest to zapewnienie bezpieczeństwa nie tylko swojej firmie i pracownikom, ale również wszystkim podróżującym pasażerom. Dlatego weryfikowanie lokalizacji w firmach przewozowych jest naprawdę potrzebne.