Lokalizatory GPS do samochodów

Lokalizatory do pojazdów

Lokalizatory GPS do samochodów stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem. W firmach transportowych, jak i również w samochodach służbowych umożliwiają na monitorowanie wszystkich przebytych tras. Jeżeli sam korzystasz z samochodu służbowego, dzięki systemowi GPS będzie Ci łatwiej analizować swoje wcześniejsze podróże. Na podstawie map, a także zebranych wszystkich informacji, możesz wyciągnąć wiele cennych wniosków. Jak następnym razem wybrać lepszą dla siebie trasę, jak można uniknąć korków, a także gdzie należy zachować szczególną ostrożność. Takie analizowanie często powtarzalnych tras pozwoli przede wszystkim na wprowadzenie dużych zmian, mających skutki w oszczędności czasu oraz paliwa.

Flota samochodowa jeszcze pod większą kontrolą. Sprawdź, co zyskujesz dzięki monitoringowi pojazdów:

– Efektywne wyznaczanie tras – GPS do aut, to fantastyczne narzędzie, które pozwala nie tylko na aktualne śledzenie auta, ale również analizowanie wszystkich historycznych danych. Dzięki temu, jeżeli powielasz regularnie pewne trasy, możesz wybrać dla siebie najdogodniejszy wariant, który okaże się najszybszy, bądź też wygeneruje najmniejsze zużycie paliwa.

– Weryfikowanie uczciwości pracowników – GPS lokalizacja to system, który sprawdza się szczególnie w przypadku, gdy zarządzasz dowolną flotą pojazdów. Dzięki niej sprawdzisz, czy rzeczywiście Twoi kierowcy wykorzystują auta wyłącznie do spraw służbowych, a także w różny sposób nie działają na szkody firmy.

– Kontrola paliwa – Twoja flota samochodowa jest pod całkowitą kontrolą, również pod względem zużycia paliwa. Taka opcja umożliwi Ci zweryfikowanie, jak duże jest zużycie paliwa w Twojej firmie, porównać ceny paliw, a także ich wydajność u różnych dostawców. Wprowadzają nawet małe zmiany w przebiegu trasy, czy też korzystając z usług innego dostawcy paliw, możesz wygenerować znacznie niższe koszty w swojej firmie.

– Oszczędność czasu i pieniędzy – GPS do samochodu jest urządzeniem, który daje ogromną oszczędność czasu i pieniędzy, niezależnie od tego, czy zamierzasz korzystać z niego samodzielnie, czy również chcesz zadbać o taki system w swojej flocie samochodowej. Już wiesz, że możesz wybierać krótsze trasy, zmniejszać zużycie paliwa, a także wprowadzać wiele innych zmian, które będą działać na korzyść Twojej firmy.

– Niższa eksploatacja pojazdów – dopasowując efektywniejsze trasy lokalizator GPS będzie przyczyniał się do mniejszej eksploatacji wszystkich Twoich pojazdów. Możesz wybierać trasy, które niekoniecznie będą krótsze, ale nie będą prowadzić przez miasta i mniejsze miejscowości. Jak wiadomo, wtedy nie kierowcy nie muszą cały czas korzystać ze skrzyni biegów, używać hamulca i ruszać z miejsca. Chociaż jest to element, którego nie odczuwa się bezpośrednio, to jednak wpływa on korzystnie na obniżenie kosztów firmowych związanych z naprawą pojazdów.

– Lepszy kontakt z Klientami – systemy monitoringu pojazdów pozwalają na ich śledzenie w rzeczywistym czasie. Dzięki temu możesz na bieżąco informować swoich Klientów, gdzie dokładnie znajdują się Twoi kierowcy. Jest to bardzo pomocne przy budowaniu zaufanej relacji ze swoimi Klientami, jak i również wyrabianiu pozytywnej opinii dla swojej firmy.

Monitorowanie pojazdów swoich pracowników

GPS do samochodu możesz zamontować w dowolnym pojeździe będącym własnością Twojej firmy. Dzięki temu, możesz monitorować swoich pracowników. Zatrudniasz kurierów, przedstawicieli handlowych lub udostępniasz swoim pracownikom samochody służbowe? Sprawdź, czy na pewno wszystkie auta są wykorzystywane do celów zawodowych? System monitorowania pojazdów pozwoli Ci na zweryfikowanie uczciwości swoich pracowników. Jednocześnie możesz z nimi analizować trasy, wprowadzając korekty mające na celu zwiększenie wydajności pracy, a także obniżenie kosztów paliwa i eksploatacji pojazdów.