Monitoring floty

Lokalizatory do tirów

Codziennie masz do czynienia z trasami na skalę całej Europy i nie tylko? Codziennie jesteś odpowiedzialny za pojazdy, a także przewożony towar, które mogą być warte nawet miliony złotych? W firmie transportowej lub innej branży, w której posiadasz swoją flotę, nie możesz pozwolić sobie na błędy. Każdy z nich może kosztować Cię naprawdę wiele stresu i pieniędzy. Dlatego monitoring floty jest najlepszą odpowiedzią na wszelkie problemy.

Lokalizacja GPS Twojej floty

Dzięki systemowi GPS Trace możesz w każdej chwili śledzić, gdzie znajduje się aktualnie Twój samochód. Kierowcy mogą pobłądzić na trasie, mieć do czynienia z usterkami technicznymi, jak i również wjeżdżać w zakorkowane drogi. W ten sposób możesz zapobiec różnym opóźnieniom lub od razu wezwać pomoc do uszkodzonego TIR-a. GPS do auta ciężarowego pozwoli na unikanie wielu niepotrzebnych kosztów, a także błyskawiczną interwencję, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba.

Dlaczego warto zainwestować w lokalizatory do tirów?

Rozliczasz czas kierowcówmonitoring floty pozwoli Ci na dokładne określenie, kiedy kierowca odpala silnik, rusza, a także kiedy zatrzymuje się na wszelkie postoje. Dzięki temu wiesz, ile i jakiemu kierowcy zostało czasu pracy przed pauzą, a także czy zdąży dotrzeć do wyznaczonego punktu.

Zwiększasz wydajność swojej firmy – analizując wszystkie historyczne dane, które zgromadził system monitorowania pojazdów, będziesz mógł wybierać jak najlepsze i najszybsze trasy. Szczególnie, jeżeli towar jest rozwożony po różnych punktach na mapie.

Masz rękę na pulsie nad przewożonym towaremgps lokalizacja jest niezastąpionym narzędziem, które pozwala na zweryfikowanie uczciwości Twoich kierowców, szczególnie jeżeli zatrudniasz nowych pracowników.

Sprawniejsze przygotowywanie ofert dla Klientówsystem gps pozwala nie tylko na śledzenie TIR-ów w czasie rzeczywistym, ale również na zbieranie danych historycznych. Właśnie na ich podstawie możesz precyzyjnie oszacować czas i koszt transportu do wyznaczonych punktów. Ubiegając się o kolejne zlecenia, łatwiej będzie Ci przedstawić konkurencyjną ofertę wyliczoną na podstawie realnych danych.

Możliwość udostępnienia lokalizacji kierowcy stałym Klientom – jeżeli masz stałych Klientów, do których regularnie rozwozisz towar, możesz udostępnić im system gps do śledzenia trasy kierowcy. Skraca to czas poświęcony na komunikację pomiędzy Klientami, a Biurem Obsługi.

Udzielanie informacji zwrotnej Klientom – Klienci, którzy czekają na dostawę towaru, często chcą się dowiedzieć, o której dokładnie dotrze do nich kierowca. Mając systemy monitoringu pojazdu możesz bez problemu przekazać informację na temat aktualnej lokalizacji samochodu. Tym samym, Klienci mogą być na bieżąco informowani nie tylko o czasie dostawy, ale również uprzedzani o wszystkich ewentualnych opóźnieniach.