GPS do samochodu

Lokalizatory gps

Chcesz się upewnić, czy Twój Lokalizator GPS jest kompatybilny z naszym systemem? Wystarczy, że sprawdzisz model nadajnika. Jeżeli dopiero zastanawiasz się nad zakupem urządzenia, to my rekomendujemy 3 modele nadajników: TL 106, TK106, a także TK103B. Każdy z nich bez problemu zostaje skonfigurowany z naszym systemem. Dzięki nim możliwa jest natychmiastowa lokalizacja pojazdów w dowolnym miejscu.

Monitorowanie pojazdów – modele nadajników GPS

  • GPS do aut TL 106 – minilokalizator, który wykorzystywany jest nie tylko jako GPS do samochodu, ale również GPS dla kota, lokalizator GPS dla psa, GPS do roweru, a nawet GPS dla osób. Nadajnik GPS pozwala na odświeżanie mapy w odstępach 10-sekudnowych. Działa z dokładnością 5 metrów. Nie gubi sygnałów w tunelach oraz pod wiaduktami. Lokalizatory TL 106 umożliwiają skorzystanie z opcji SOS, dzięki któremu użytkownik automatycznie wysyła wiadomość z prośbą o niezwłoczną pomoc.
  • GPS do aut TK106 – kolejny nadajnik GPS, który pozwala na śledzenie pojazdu lub osoby z możliwością odświeżania pozycji na mapie w odstępach 10-sekudnowych. Oprócz tego system GPS pozwala na skorzystanie z opcji SOS. Właściciel urządzenia może założyć tzw. wirtualne ogrodzenie, które polega na natychmiastowym alarmie, gdy śledzony pojazd, osoba lub zwierzę przekroczy dozwolony teren. Ta funkcja świetnie sprawdzi się w przypadku, gdy interesują nas lokalizatory GPS dla psa. Nadajnik będzie nas interesować o opuszczeniu posesji lub innego wyznaczonego terenu przez czworonoga.
  • GPS do aut TK103B – oprócz tego, że dzięki temu urządzeniu możliwe jest ustalenie, jaka jest obecna lokalizacja GPS pojazdu lub osoby, to dodatkowo możemy korzystać z funkcji podsłuchu. Urządzenie posiada mikrofon, który możesz zakamuflować w dowolnym miejscu. Dzięki niemu możesz słyszeć rozmowy osób znajdujących się w wybranym pojeździe.