Lokalizacja GPS

O firmie

Nasza firma System monitoringu pojazdów gps-hunter.com oferuje usługę lokalizowania GPS pojazdów dla firm oraz osób prywatnych. Nasz system współpracuje z najnowszymi oraz najczęściej używanymi nadajnikami GPS. Dzięki nim możliwa jest lokalizacja GPS w dowolnym miejscu na świecie.

Pierwszy pojazd za darmo

Rejestrując się w naszym systemie po raz pierwszy, a także wprowadzając dane dla pierwszego pojazdu, gwarantujemy Ci bezpłatną obsługę. Koszty ponosisz dopiero przy rejestracji drugiego oraz każdego kolejnego samochodu. Abonament wyniesie Cię zaledwie 20zł/30 dni! Dzięki tak atrakcyjnym cenom, Twoja flota samochodowa będzie nie tylko monitorowana, ale również dodatkowo zabezpieczona.

Szybka i łatwa rejestracja

Panel rejestracyjny dostosowaliśmy w taki sposób, aby rejestracja nowego użytkownika przebiegła sprawnie i pomyślne. Już po kilku chwilach otrzymasz na swoją pocztę elektroniczną link potwierdzający rejestrację. Wszystkie punkty do wypełnienia są czytelne oraz intuicyjne. Jeżeli po raz pierwszy decydujesz się na lokalizatory GPS do samochodów nie mogłeś trafić lepiej.

Intuicyjna obsługa systemu

Panel Klienta jest niezwykle intuicyjny i łatwy w obsłudze. Bez problemu odszukasz konkretną mapę, a także ustawisz na niej wybrane przez siebie paramenty. Pomocy okazuje się samouczek w formie udostępnionego przez nas filmu. Dzięki niemu krok po kroku oswoisz system GPS Trace. Zaawansowane ustawienia pozwolą Ci na czerpanie jeszcze większej ilości korzyści. Od teraz Twoja flota samochodowa będzie obsługiwana jeszcze szybciej i bardziej profesjonalnie.