GPS orange

Zarządzanie flotą

Twoja firma się rozrasta o kolejne samochody lub inne pojazdy? Zarządzanie coraz większą flotą może okazać się dla Ciebie zadaniem wymagającym sporej ilości czasu oraz wysiłku. Na szczęście możesz ułatwić sobie tę czynność poprzez monitoring floty przy pomocy nadajników GPS. Dzięki systemowi GPS Trace możesz śledzić dowolną ilość pojazdów w czasie rzeczywistym, jak i również zweryfikować już odbyte trasy. Tylko w naszej ofercie – monitoring pierwszego pojazdu odbywa się całkowicie za darmo!

GPS do auta – dbaj o swoją firmę

Jeżeli nadal nie widzisz sensu w zakładaniu nadajników GPS do każdego pojazdu firmowego, to warto zapoznać się z korzyściami wypływającymi z tego faktu dla Twojego biznesu:

  • GPS Orange pozwala Ci na sprawdzanie swoich pracowników, a także uczciwości względem Twojej firmy
  • System GPS umożliwia Ci na analizowanie wcześniejszych tras, również pod względem ustalonych parametrów. Dzięki temu możemy dostosować trasy pod względem oszczędności czasu oraz paliwa.
  • GPS do auta zazwyczaj jest wyposażony w opcję SOS, dzięki czemu Twój pracownik lub Ty sam możesz wysłać szybką wiadomość z wołaniem o pomoc
  • Lokalizator pozwala Ci na szybkie zweryfikowanie, w którym miejscu aktualnie znajduje się konkretny samochód. Jest to przydatne w przypadku awarii, wypadków lub też po prostu zmiany ustaleń w trasie
  • Oraz wiele, wiele innych